Bestuur

BESTUUR

Voorzitter: Suzanne Stokman-Godschalk

Sleeg 11, 6905 BH Oud-Zevenaar

Mail: voorzitter@schutterijstanna.nl


Secretaris: Elsenore Soeters-Rinkel

Kamphuizerweg 7,  6905 BN Oud-Zevenaar

Mail: secretaris@schutterijstanna.nl

Tel.: 0316-249888


Penningmeester: Anton Aaldering

Paddestoel 5, 6905 BM Oud-Zevenaar

Mail: penningmeester@schutterijstanna.nl

Tel.: 0316-343767


2de secretaris en Jeugdzaken: Monique Polman

Kerkweg 14, 6905 AW Oud-Zevenaar

Mail: secretaris@schutterijstanna.nl


Facilitaire Zaken, Onderhoud en Evenementen: Hans van Zelst

Hofweg 2, 6905 AT Oud-Zevenaar

Mail: facilitairezaken@schutterijstanna.nl

Tel.: 0316-523084


Sponsoring en Oldtimertreffen: Glen Stokman

Julianalaan 7A, 6901 EL Zevenaar

Mail: glen@schutterijstanna.nl

Tel.: 06-22676743


Aspirant bestuurslid: Emiel Scholten

Mail: emiel@schutterijstanna.nl


Aspirant bestuurslid: Chantal de Man

Mail: chantal@schutterijstanna.nl


Aspirant bestuurslid: Authum Balduk

Mail: authum@schutterijstanna.nl

BEHEERDER & LEDENADMINISTRATIE

Beheerder: Patrick Stokman

Hengelder 2

6901 PA Zevenaar

Mail: beheerder@schutterijstanna.nl

Tel.: 06-38191514

Ledenadministratie:

Mail: ledenadministratie@schutterijstanna.nl